شرایط مرجوعی ,تعویض کالا و عودت وجه در فروشگاه اینترنتی گلیوم

 

قوانین عمومی:محصولاتی که از فروشگاه گلیوم خریداری می شوند فقط با ارائه فاکتور فروشگاه امکان مرجوعی کالا وجود دارد فلذا فاکتور ها را نزد خود نگه دارید

مشتریانی که سفارش خود را به صورت مراجعه حضوری به فروشگاه در آدرس تهران- بزرگراه رسالت خیابان استاد حسن بنا شمالی بالاتر از لاهیجانی نش کوچه حفظی، فروشگاه گلیوم تحویل می گیرند امکان مرجوعی و تعویض کالا را ندارند ,فلذا قبل از تحویل گرفتن کالا تمامی موارد از جمله تاریخ انقضا ,درست بودن محصول انتخابی (برند,رنگ,نوع و….)سالم بودن بسته بندی و …. را بررسی نمایید.

امکان تعویض یا مرجوعی کالا در فروشگاه اینترنتی گلیوم فقط در شرایط زیر امکان پذیر می باشد :

۱-اگر قبل از ارسال کالا مشتری از خرید خود پشیمان شود, می تواند از طریق تماس با پشتیبانی سفارش خود  را لغو کند و حداکثر طی مدت ۵ روز کاری پول خود را دریافت نماید(در صورت پرداخت آنلاین)

۲-اگر مشتری کالای خود را دریافت کند و پس از مشاهده آن متوجه شود کالای سفارش داده شده با کالای تحویل شده متفاوت است,در این حالت باید با پشتیبانی سایت تماس گرفته و مراتب را به اطلاع برساند تا کالا تعویض شود.

۳-تمامی بسته های ارسالی در فروشگاه گلیوم توسط بابل های استاندارد بسته بندی می شوند و از نظر سالم بودن ظاهری کالا مورد بررسی قرار میگیرند ولی ممکن است در طول مسیر ارسال بسته دچار خرابی (شکستگی کالا,تغییر ظاهری کالا و ….)شود. اگر مشتری پس از دریافت کالا و بررسی آن متوجه این موارد شد می تواند با واحد پشتیبانی جهت تعویض کالا تماس بگیرد .

تبصره۱:در این مورد نیازمند تایید مامور پست یا مامور انتقال بسته است.