تماس با ما:

تهران، مجیدیه شمالی، بالاتر از لاهیجانی، نبش کوچه حفظی، فروشگاه گُلیوم

تلفن: ۰۲۱۲۲۳۳۱۸۶۰

مراجعه حضوری: همه روز هفته ۹ الی ۲۲

سوالات متداول

لطفا قبل از ارسال پیام بخش سوالات متداول را بخوانید

آیا امکان خرید حضوری از گلینو فراهم است؟

آیا امکان خرید حضوری از گلینو فراهم است؟آیا امکان خرید حضوری از گلینو فراهم است؟آیا امکان خرید حضوری از گلینو فراهم است؟

آیا در صورت عدم رضایت امکان بازگشت کالا وجود دارد؟

آیا در صورت عدم رضایت امکان بازگشت کالا وجود دارد؟آیا در صورت عدم رضایت امکان بازگشت کالا وجود دارد؟آیا در صورت عدم رضایت امکان بازگشت کالا وجود دارد؟آیا در صورت عدم رضایت امکان بازگشت کالا وجود دارد؟

از خارج از کشور برای مادرم در ایران چگونه هدیه بفرستم؟

از خارج از کشور برای مادرم در ایران چگونه هدیه بفرستم؟از خارج از کشور برای مادرم در ایران چگونه هدیه بفرستم؟از خارج از کشور برای مادرم در ایران چگونه هدیه بفرستم؟از خارج از کشور برای مادرم در ایران چگونه هدیه بفرستم؟از خارج از کشور برای مادرم در ایران چگونه هدیه بفرستم؟

سفارش سریع چگونه عمل می کند؟

سفارش سریع چگونه عمل می کند؟سفارش سریع چگونه عمل می کند؟سفارش سریع چگونه عمل می کند؟سفارش سریع چگونه عمل می کند؟سفارش سریع چگونه عمل می کند؟سفارش سریع چگونه عمل می کند؟سفارش سریع چگونه عمل می کند؟

چگونه با گلینو همکاری کنیم؟

چگونه با گلینو همکاری کنیم؟چگونه با گلینو همکاری کنیم؟چگونه با گلینو همکاری کنیم؟چگونه با گلینو همکاری کنیم؟چگونه با گلینو همکاری کنیم؟چگونه با گلینو همکاری کنیم؟

آیا امکان فروش محصولات خود را در گلینو داریم؟

آیا امکان فروش محصولات خود را در گلینو داریم؟آیا امکان فروش محصولات خود را در گلینو داریم؟آیا امکان فروش محصولات خود را در گلینو داریم؟آیا امکان فروش محصولات خود را در گلینو داریم؟آیا امکان فروش محصولات خود را در گلینو داریم؟

شماره تماس خود را برای ما ارسال کنید تا با شما تماس بگیریم